A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Канівської міської ради

Конкурс «Шашковий турнір» серед старших дошкільників

Дата: 10.03.2023 15:27
Кількість переглядів: 58

Ніхто з батьків не стане сумніватися в необхідності інтелектуального розвитку дітей. Шашки - саме та гра, яка допоможе хлопчикам і дівчаткам виробляти навички логічного мислення, і не тільки. Навчитися грати в них ніколи не пізно, і, до того ж, їх правила дуже прості для засвоєння. Тому багато дітей чудово розбирається в основних принципах даного розумового заняття.

Гра в шашки - це одночасно і спорт, і дозвілля, і творчість. Вона виховує у дітей важливі для майбутнього життя риси характеру, дозволяючи суттєво розвивати здібності мозку мислити і швидко приймати рішення. Не дарма ця древня і мудра гра набула широкого поширення на всіх континентах.
 Дітей дуже корисно вчити грати в шашки в силу багатьох причин, в результаті чого у них чудово розвивається: об'ємне мислення; логічний аналіз; увага і пам'ять; здатність швидко концентруватися; самодисципліна; абстрактне мислення; кмітливість; наполегливість і рішучість. Діти, які вчаться грати у шашки, демонструють добре розвинену творчу уяву, оскільки у грі треба вміти передбачати подальші ходи противника, моделювати ситуації, розробляти відповідні стратегії. Дитина навчається думати образами і запам'ятовувати ці уявні картини, передбачаючи різні варіанти вибору. Крім того, ця гра сприяє розвитку самокритичності, адже, програючи партію в шашки, діти вчаться адекватно реагувати на поразку.

Ось і у нас, в дошкільних закладах Канівської МТГ, діти залюбки граються у шашки, а 27-28 лютого в кожному дошкільному закладі відбувся шашковий турнір між старшими дошкільниками групи. Всі діти показали гарні результати і були нагороджені грамотами, медалями за участь у турнір. Вітаємо всіх учасників і бажаємо їм подальших успіхів та перемог!!!

Консультант ЦПРПП Вікторія САПСАЙКоментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень